0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افکارِ سبز مرکز آموزش تخصصی
دانلود آموزش های بروز و تخصصی رشد و کوچینگ و روانشناسی
  • ارسال به سراسر ایران
  • راهنمایی

برون فکنی چیست؟ تجربه ای مشابه مرگ و چطور می توان آن را تجربه کرد؟

تاریخ بروزرسانی : 9 - 04 - 99

قبل از این که بخواهید در مورد برون فکنی بدانید، باید با کالبد اثیری یا کالبد اختری و ویژگی‌های آن آشنا شوید.

کالبد اثیری یا کالبد اختری چیست؟

کالبد چیست؟

کالبد در حقیقت ابزار‌های ما برای زندگی در ابعاد مختلف است. برای مثال جسم ما یک وسیله برای زندگی کردن در اولین بعد و دنیای فیزیکی است، چیزی که همه ما آن را تجربه کردیم و حتی شما الآن در حال خواندن این مقاله در همین بعد هستید! در آموزه های کلاسیک گفته می‌شود انسان ۷ کالبد دارد، اما در حقیقت کالبد های انسان چیزی فراتر از این ۷ کالبد است.

رویا‌بینی و برون فکنی چیست؟ و چه کاربرد‌هایی دارند؟

برون فکنی چیست؟

کالبد های دیگر مانند کالبد اختری، روح، خود برتر و . .. در ابعاد بالاتری کار می کنند برای مثال کالبد خود برتر در بعدی قرار داد که زمان و مکان تعریف نشده است. زمان و مکان در حقیقت ساخته ذهن ما و کالبد ذهنی ما است. در برون فکنی یا astral projection تجربه بودن در کالبد اختری را خواهید داشت.

کالبد اختری چیست؟
کالبد اختری پایین‌ترین لایه از میدان انرژی انسان یا هاله پیرامون انسان است

کالبد اختری یا کالبد اثیری چیست؟

دومین کالبد انسان کالبد اختری، کالبد اثیری، کالبد اتری یا کالبد انرژیکی نام دارد. جنس آن از انرژی پرانا است. انرژی پرانا در حقیقت همان انرژی حیات است که در بدن انسان و حتی طبیعت و در ۴ عنصر آب، خاک، هوا، و آتش وجود داد. ما این انرژی را از طریق خوردن غذا به دست می‌آوریم. بعضی از انسان ها مانند مرتاض‌های هندی که توانایی بیشتری دارند، این انرژی را می‌توانند مستقیما از طبیعت دریافت کنند. انرژی پرانا را افراد روشن بین می توانند توده های انرژی پرانا رو در هوا ببینند. حتی کودکان هم بعضا آن ها رو می‌بینند و احساس می‌کنند یه چیزهایی در هوا دیده اند که در حقیقت همان ذراتی از انرژی پرانا است.

فرافکنی چیست؟
تمرین های انجام برون فکنی

این کالبد تقریبا به همان شکل جسم ما و اندکی بزرگ تر است و هاله انسان مربوط به آن است. در بعضی از تصاویر و آموزه های دینی افراد مقدس مانند پیامبران با هاله ای از نور توصیف می شوند که در حقیقت همان هاله انسانی است. به کالبد اثیری شبه هم گفته می‌شود که با روح تفاوت زیادی دارد و بعضا افرادی که عزیزی را از دست می‌دهند؛ و در کنار آن مرده ساعات زیادی را می‌گذرانند خروج شبه آن را هم ممکن است ببیند و مدعی می‌شوند که روح آن شخص را دیده اند در صورتی که آن همان کالبد انرژی یا اختری است که با روح تفاوت زیادی دارد.

برونفکنی اختری
انجام برون فکنی اختری و ترجبه خروج از کالبد فیزیکی

برون فکنی چگونه اتفاق می‌افتد؟

در برون فکنی تجربه خروج از کالبد فیزکی و انتقال آگاهی از سطح فیزیکی به سطح اختری یا اثیری را خواهید داشت. در بسیاری از اتفاقات، مثلا تجربه های نزدیک به مرگ که طرف در تصادف یا حادثه تصور می‌کند مرگش فرارسیده است یا در خواب، استفاده از برخی مواد توهم زا، برخی مدیتیشن‌ها یا در آرامش خیلی عمیق ممکن است برون فکنی را تجربه کند. تمرین های برای انجام آن وجود دارد که در دوره پرواز روح آن را به صورت حرفه ای آموزش می‌دهیم.

در هنگام برون فکنی احساس می‌کنید از جسم خود جدا شده و در مکان دیگری قراردارید. اگر کمی حرفه ای تر شوید می‌توانید حتی جسم خود را ببینید و یک طناب نقره ای رنگ می بینید که از بند ناف به جسمتان وصل شده است. این یک طناب اتری و بینهایت کشسان است. این طناب در لحظه مرگ پاره شده و ارتباط شما با جسمتان قطع می‌شود. در حقیقت برون فکنی تجربه ای مشابه مرگ است.

مطالعه بیشتر در منابع خارجی: wikipedia

.

مطالب مرتبط
بازکردن چاکراها

این مدیتیشنهای چاکرا از مودراها که حالات خاص دست هستند برای گشودن چاکراها استفاده می کنند. مودراها قدرت فرستادن انرژی بیشتر به چاکراهای خاص را دارند. برای تاثیر بیشتر، صداها نیز زمزمه می شوند. این صداها از حروف سانسکریت هستند. وقتی هر کدام از آنها زمزمه می شوند، سبب ارتعاشی در بدن شما می گردند […]

28 - 08 - 1399
فرکانس چاکراها

درک فرکانس های چاکراها آیا میدانستید چاکراها علاوه بر رنگ مختص به خود، فرکانس منحصر به فردی نیز دارند؟ هر چاکرا به عنوان یک فرکانس متفاوت مرتعش میشود. یادگیری فرکانس های چاکرا به شما کمک میکند تا آنها را به حالت تعادل برسانید و انسدادهای انرژی را پاکسازی کنید. همه چیز در مورد ما زنده […]

30 - 03 - 1399
پرانیک هیلینگ

در اینجا برای آشنایی دوستان عزیز، به معرفی پرانیک هیلینگ می پردازیم. پرانیک هیلینگ روشی پیشرفته و قدرتمند از انرژی درمانی است که با کار روی هاله اتری، چاکراهای اصلی و فرعی و همچنین کانالهای انرژیکی بدن، بیماریها و مشکلات بیمار در سطح بدن اتری و چاکراهای او یافته شده و درمان می گردد. با […]

18 - 03 - 1399
مولادهارا

چاکرای اول یا چاکرای ریشه چیست؟ چاکراها مراکز انرژی بدن ما هستن که به تعداد خیلی زیادی در بدن همه ی ما وجود دارن ولی معمولا ۷ تا از این چاکراها رو به عنوان چاکراهای اصلی میشناسیم ( چاکرای هشتم تا دوازدهم هم هستن که مربوط به سطوح بالاترن و بعدا در موردشون حرف میزنیم […]

12 - 03 - 1399
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت اصالت و سلامت
تضمین بهترین قیمت
پرداخت امن
ارسال سریع سفارشات
question