0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افکارِ سبز مرکز آموزش تخصصی
دانلود آموزش های بروز و تخصصی رشد و کوچینگ و روانشناسی
  • ارسال به سراسر ایران
  • راهنمایی

عدد فی (Φ یا Phi ) و راز عجیب آن و ماجرای اسرار آمیز فرکانس فی!

تاریخ بروزرسانی : 15 - 02 - 99

عدد فی (Φ یا Phi ) چیست؟

مقدار عدد فی ۳۴/۲۱ است که تقریبا معادل ۱٫۶۱۸ می باشد. این مقدار در حقیقت همان نسبت طلایی است. این عدد در ریاضیات عدد بسیار خاصی است و کاربرد های زیادی دارد اما در اینجا نمی خواهیم وارد علم زیاد شویم. در عوض می خواهیم یه سری خصوصیت و کاربرد های عجیب این عدد را در طبیعت به شما نشان دهیم.

این عدد در واقع یک نسبت است مثلا نسبت به طول به عرض یا دو تا فاصله ! برای مثال افرادی که این نسبت در اعضای چهره آن ها رعایت شده، زیباترین چهره ها را دارند! این نسبت در علم گرافیک هم به شدت کاربرد دارد. این را در طبیعت توسط خدای زیبا آفرین به شدت استفاده شده است! برای مثال اگه قوسی را که نسبت شعاع عدد فی است؛ رسم کنیم و امتداد دهیم؛ مارپیچی به نام مارپیچ فی تشکیل می شود. که در طبیعت مانند گرداب ها، گردباد ها، حتی در یک حلزون یا در مرگز گل آفتابگردان می توان آن را دید.

عدد فی در طبیعات
نسبت طلایی به شدت در طبیعت دیده می شود.

(Φ یا Phi ) فرکانس فی

بسیاری از عجایب معماری جهان که از جمله آنها می توان به اهرام مصر و همچنین خانه کعبه اشاره نمود، بر مبنای این عدد اسرارآمیز طراحی شده اند. در این طراحی ها بنا با میدان‌های ارتعاشات برتر انرژیکی رزونانس ایجاد نموده و این انرژی‌ها در آن‌ها ماندگار شده و روی همه اشخاصی که در آن محدوده هستند تاثیرات شگرفی خواهد گذاشت. تقارن هندسی اینگونه بناها بسیار دقیق بوده و در درون آن‌ها شخص احساس بی نظیری از هم ارتعاش شدن با جهان هستی خواهید داشت.

قوانین اصلی ۱۲ گانه جهان هستی

نقش عدد فی در بدن انسان

رزونانس عدد فی در دی ان ای انسان مشاهده گردیده است. به علاوه، اگر شما به سطح مقطع یک مولکول بنگرید یک پنج ضلعی دوگانه که بر مبنای همین عدد طلایی شکل گرفته خواهید دید
مغز انسان و عملکرد آن نیز با عدد فی ارتباط مستقیمی دارد. سیستم عصبی انسان نیز شامل پالسهایی می باشد که هارمونیکهای عدد فی هستند و هنگام مخابره اطلاعات منتشر و ارسال می گردند.

با مشاهده این موارد واضح است که بدن و ذهن ما با فرکانسهای فی هماهنگ می باشد. البته در مورد کالبدهای اختری، احساسی، ذهنی و الهی نیز چنین چیزی صادق است که به دلیل پیچیدگی بسیار بحث فقط به ذکر کلیات بسنده می گردد.

مزایای فرکانس فی

همانگونه که ذکر شد، در طراحی اهرام مصر و بسیاری از بناهای بزرگ و اسرار آمیز از این عدد فی بهره برداری شده است. حتی در طبیعت نیز موارد بسیاری را می توان یافت که این عدد نقش بزرگی دارد.

برگهای یک گیاه در حالتی مارپیچی با نسبت فی رشد می کنند. بگونه ای که هر برگ بتواند از خورشید و هوا انرزی حیاتی خود را تامین کند(فکرش را بکنید اگر انسان بتواند اینکار را کند!). آفتابگردان ۲۱ دانه در یک جهت و ۳۶ دانه در جهت دیگر دارد که ترتیب با این نسبت قرار گرفته اند.

جهان هستی نیز یک ماربیج وسیع است که به وضوح رزونانسها و هارمونیکهای عدد فی در هر بعد از آن مشاهده می گردد که همین مستوجب ایجاد گونه های حیات در آن می گردد.

مطالعات نشان داده است که وقتی فرکانس عدد فی در شیئی یا محیط اطراف ما ایجاد گردد، پاسخ احساسی مثبتی تجربه می گردد. در واقع حواس ما بسیار شدیدتر و حساستر خواهد گردید که سبب درک بهتر ما می گردد. با استفاده از امواج مغزی برای ایجاد این فرکانس در مغز، ما می توانیم طی زمانی کوتاه به مزایای فوق دست بیابیم. در این فاز مغز بسیار حساس و تحریک شده است (البته به گونه ای مثبت و کاملا بی ضرر) و می تواند روال شفادهی بدن را آغاز نماید.

برخی از مزایای این حالت به شرح زیر می باشد:

کل بدن شما شروع به پر انرژی شدن و دوباره جوان شدن می نماید.

آگاهیهای سطح پایینی افزایش پیدا نموده و به سوی طبیعت واقعی شما خواهد رفت.

شما بدون زحمت بسیار به حالت سامادهی خواهید رسید.

در فرکانس عدد فی هشیاری کامل و یگانگی با هویت کیهانی هستی امکانپذیر می گردد.

مطالعه بیشتر در مورد این نسبت در ریاضیات: wikipedia

مطالب مرتبط
مستند فیلم راز

دانلود مستند فیلم راز اکثر کسانی که امروزه با قانون جذب آشنا هستد، با دیدن مستند فیلم راز، قدم به این مسیر شگفت انگیز گذاشتن، گمانه زنی ها و نقدهای بسیاری در باب فیلم راز و قانون جذب شد.اغلب بخاطر مناقع خودشان یا اطلاعات اندکشان از این قانون، آن را تکذیب کردند، بقول باب پراکتور […]

28 - 08 - 1399
فرکانس چاکراها

درک فرکانس های چاکراها آیا میدانستید چاکراها علاوه بر رنگ مختص به خود، فرکانس منحصر به فردی نیز دارند؟ هر چاکرا به عنوان یک فرکانس متفاوت مرتعش میشود. یادگیری فرکانس های چاکرا به شما کمک میکند تا آنها را به حالت تعادل برسانید و انسدادهای انرژی را پاکسازی کنید. همه چیز در مورد ما زنده […]

30 - 03 - 1399
قانون جذب قسمت یازدهم

قانون جذب : حقیقت یا توهم؟ ( قسمت دهم ) ذهنیت سرزنش قربانی در این بخش بررسی خواهیم کرد که چرا قانون جذب، “ذهنیت سرزنش قربانی” را القا می کند که سبب قضاوتی غیرعادلانه در مورد رنج کشیدن دیگران می گردد؟ علاوه بر اظهارات سراسر خطا و اشتباه، آموزه های اساتید قانون جذب منجر به […]

23 - 03 - 1399
آشنایی با قانون جذب قسمت دهم

قانون جذب : حقیقت یا توهم؟ ( قسمت نهم ) قانون جذب : حقیقت یا توهم؟ در این قسمت قصد دارم با آزمایشی ساده اثبات نمایم که جناب استاد و شاگردان سینه چاک او سخت در خطا هستند، با ما همراه شوید و این آزمایش ساده ولی جذاب را از نزدیک ببینید. همانطور که در […]

23 - 03 - 1399
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت اصالت و سلامت
تضمین بهترین قیمت
پرداخت امن
ارسال سریع سفارشات
question